ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی؛
فرمانده جدید یگان حفاظت بندر چابهار معرفی شد
طی مراسمی محافظ سوم سهراب طیبی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت بندر چابهار منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، سرهنگ جعفر اطمانی؛ فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت بندر چابهار گفت: بندر چابهار یکی از بنادر مهم و حیاتی کشور است و همه امیدوار به آینده این بندر هستند، بنابراین با توجه به این مهم و متناسب با توسعه بندر باید یگان حفاظت آن نیز مجهز و آماده باشد.

وی با ابراز خرسندی از موفقیت یگان حفاظت بندر چابهار در همه ماموریت ها ادامه داد: سازمان بنادر و دریانوردی یکی از مولفه های اقتدار نظام در حوزه حاکمیت دریایی محسوب می شود که باید از یگان حفاظت قدرتمندی نیز برخوردار باشد.
به گفته فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی، دریا بستر مناسبی برای تجارت دریایی است و تجارت در زمینه واردات و صادرات کالا در این حوزه انجام می شود که نیازمند حفاظت، حراست و تامین امنیت است. 
اطمانی اظهار کرد: حفاظت و حراست از اماکن، تجهیزات، تاسیسات و دارایی های مردم و سازمان بنادر و دریانوردی، ارتقای ایمنی و امنیت بنادر، رضایتمندی صاحبان کالا و ایجاد محیط امن اقتصادی باید سرلوحه کار یگان حفاظت بنادر باشد.
وی اضافه کرد: کسب رتبه اول توسط یگان حفاظت در حوزه مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در 6 ماه اول امسال و رتبه نخست در بین 14 یگان سطح کشور در سال گذشته به پشتوانه نگاه مدیران سازمان بنادر و دریانوردی و تلاش نیروهای یگان حفاظت حاصل شده است. 
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از فرمانده جدید یگان حفاظت بندر چابهار خواستار شد تا در چارچوب سیاست ها، خط مشی و تدابیر مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و اهداف عالی سازمان گام بردارد. 
وی از یگان حفاظت به عنوان پشتیبان جامعه بندری و دریایی یاد کرد و افزود: تعامل با نهادهای برون سازمانی با حفظ اقتدار یگان و سازمان، حفظ نظم و انضباط، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی به عنوان بالاترین خدمت، پیشگیری از جرایم و کشف جرایم در چارچوب ضوابط، توجه به آموزش، ایجاد وحدت، همدلی، اخوت و صمیمیت باید در اولویت های فرمانده یگان حفاظت بندر باشد. 
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان نیز با تقدیر از زحمات فرمانده سابق یگان حفاظت بندر چابهار و آرزوی توفیق برای فرمانده جدید گفت: تغییر و جابه جایی در هر مجموعه ای نشانه تکاپو و ارائه ایده های نو است. 
بهروز آقایی افزود: نیروهای یگان حفاظت بندر به عنوان حافظ امنیت علاوه بر حفظ انسجام به عنوان یک اولویت، باید در ارتباط با ارباب رجوع از روابط عمومی خوبی برخوردار باشند و از طرفی نیز ورود و خروج  افراد را با قاطعیت نظارت کنند. 
شایان ذکر است: در پایان این مراسم محافظ سوم سهراب طیبی طی حکمی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت بندر چابهار معرفی و از تلاش های محافظ سوم حمیدرضا بنی صدر تقدیر شد.  

تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۴
کد خبر : ۴۸,۶۲۸
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید