هیچ دستگاهی از بندر چابهار خارج نمی شود/ عزم جزم دروازه ملل برای ارائه خدمات مطلوب به صاحبان کالا سومین کشتی ترانزیتی افغانستان از طریق بندر چابهار عازم هند شد / بندر شهید بهشتی چابهار؛ زمینه ساز تقویت ظرفیت های توافق نامه سه جانبه ایران، هند و افغانستان ایجاد ظرفیت ۸۰ میلیارد دلاری ترانزیت با راه‌اندازی راه‌آهن چابهار-زاهدان/راه آهن چابهار – زاهدان؛ شاهراه اقتصادی کشورهای منطقه خواهد بود بخش معدنی پتانسیل استفاده نشده استان است/بندر چابهار می تواند هاب توزیع مواد معدنی لحاظ شود و به زودی سومین قطب تجاری کشور در منطقه جنوب و سکوی پرتاب و تحول عظیم استان سیستان و بلوچستان خواهد شد پیشنهادات بندر چابهار در نشست تخصصی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت/افزایش نرم تخلیه و بارگیری به ۴ و نیم تا ۵ میلیون تن تا پایان سال ۹۹ برگزاری اولین مانور امداد و نجات و اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال در حین سوختگیری تجهیزات بندری طرح توسعه بندر چابهار فراتر از برنامه زمان ‌بندی در حال اجراست برگزاری تمرین (Drill) مقابله با آلودگی نفتی با محوریت استفاده از مواد دیسپرسنت در بندر چابهار توسعه زیرساخت های مخابراتی و ارتباطات دریایی نوار ساحلی جنوب شرق کشور در قالب پروژه های مخابرات دریایی سواحل مکران نصب آینه های محدب سقفی در ورودی و خروجی درب های بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار
پیام دکتر علی طاهری به مناسبت آغاز سال جدید.

یا مقلب القلوب و الابصار                                                    یـا مدبــر اللیـل و النهــار

یا محول الحول و الاحوال                                                     حول حالنا الی احسن الحال

 

همکاران عزیز:

ملت شریف ایران سال 1385 را با عطر دل انگیز نام و یاد پیامبر اعظم (ص)با سربلندی و افتخار پشت‌سر گذاشت. سالی که گذشت در پرتو عنایات الهی و همت بلند شما همکاران صدیق و پرتلاش،‌ بخش مهمی از برنامه ها و طرح های سازمانی به مرحله اجرا درآمد و زمینه های لازم برای تحقق اهداف بلندمدت و کلان سازمان بنادر و کشتیرانی فراهم شد.

کارنامه عملکرد سازمان بنادر و کشتیرانی در سال گذشته مؤیّد تلاش مثمرثمر مجموعه‌ای سختکوش،‌ خلاق و مسئولیت پذیر در انجام وظایف محوله بود. بدون تردید این موفقیت جز از رهگذر همکاری،‌ همدلی و وفاق کلیه همکاران ارجمند فراهم نیامده است.

با آغاز سال جدید ، فصل نوینی از فعالیت های شغلی آغاز می گردد. سال جدید به عزم و تلاش فراگیر نیازمند است تا در پرتو تشریک مساعی همگان به موفقیت های بیشتر در آینده دست یافت. سال 1386 سالی آکنده از امّید برای گشایش فضائی مطلوب تر و چشم اندازی روشن تر بویژه در قلمرو تثبیت و تقویت جایگاه جهانی میهن اسلامی در صنعت دریانوردی،‌ جذب سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران با رویکرد عدالت و افزایش ثروت ملی ،‌ توسعه فرهنگ مشتری مداری و بازاریابی  می‌باشد.

سازمان بنادر و کشتیرانی می تواند در سال جدید در اجرای منویات مقام معظم رهبری و پای بندی و پیروی از سیاست های مصوب سند چشم انداز توسعه  با راهبرد "ارتقاء بهره وری" به بسترسازی و هموارسازی راهی بپردازد که کاروان توسعه و پیشرفت جامعه دریایی کشور قصد عبور از آن را دارد. تنها با مدیریت کارآمد منابع انسانی و بکارگیری روش های برتر و واکنش سریع و هوشمندانه در قبال تغییرات و ارائه کیفی خدمات است که می توان نقش محوری و تعیین کننده سازمان بنادر و کشتیرانی را در راهبری بنادر و دریانوردی کشور بیش از گذشته به منصه ظهور رساند.

بمناسبت حلول سال جدید مایلم مراتب تشکر و قدردانی قلبی خود را از تلاش های صادقانه و صمیمانه کلیه مدیران و کارکنان ابراز نمایم و با استعانت از فضل و کرم الهی،‌ سالی سرشار از بهروزی و تندرستی را برای همکاران گرامی و خانواده محترم آنان مسئلت می نمایم.

 

 

علی طاهری

معاون وزیر

و

مدیر عامل

 

۲۸ اسفند ۱۳۸۵ ۰۰:۰۰
کد خبر : ۵۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید