مانور دریایی مقابله با مواد خطرناک و سمی در بندر چابهار برگزار شد وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: رکورد کم سابقه جابجایی بار در بندر شهیدبهشتی چابهار در سال ۹۷/ انتقال کالاهای اساسی سهم استان های شرقی کشور از طریق بندر چابهار/ انجام شش سال فعالیت شبانه روزی برای احداث بندر چابهار دریافت قسط اول ۳۰۰ میلیارد تومانی برای خط آهن چابهار- زاهدان تا چند روز آینده/ خط آهن چابهار- زاهدان تا سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود نقش کلیدی بندر چابهار در تامین کالاهای اساسی استان های شرقی/جایگاه ویژه بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در رونق سواحل مکران/تبدیل سواحل مکران به قطب جهانی در گرو توجه به حمل نقل دریایی و ترافیک بار تبادل کالایی بندر چابهار با 10 کشور در 11 ماه گذشته/عدم محدودیت سرمایه گذاری و فعالیت کشورهای مختلف در بندر چابهار ضرورت احیا و توسعه صنعت لنج سازی در سیستان و بلوچستان/لزوم راه اندازی مسافرت های دریایی بین بندر چابهار با بنادر داخلی و خارجی/ جاده های پرترافیک استان در اولویت 2 بانده شدن پیام تبریک مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز دانشجو افتتاح 2.5 کیلومتر جاده دسترسی بندر شهید بهشتی با حضور وزیر راه بندر چابهار؛ در ردیف بنادر تراز برتر/راه اندازی خط مسافری دریایی چابهار – مسقط از پایان آذر ماه/ وجود مدرن ترین ترمینال مسافری دریایی کشور در بندر چابهار کسب رتبه برتر توسط بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در اجلاس استانی نماز
پیام دکتر علی طاهری به مناسبت آغاز سال جدید.

یا مقلب القلوب و الابصار                                                    یـا مدبــر اللیـل و النهــار

یا محول الحول و الاحوال                                                     حول حالنا الی احسن الحال

 

همکاران عزیز:

ملت شریف ایران سال 1385 را با عطر دل انگیز نام و یاد پیامبر اعظم (ص)با سربلندی و افتخار پشت‌سر گذاشت. سالی که گذشت در پرتو عنایات الهی و همت بلند شما همکاران صدیق و پرتلاش،‌ بخش مهمی از برنامه ها و طرح های سازمانی به مرحله اجرا درآمد و زمینه های لازم برای تحقق اهداف بلندمدت و کلان سازمان بنادر و کشتیرانی فراهم شد.

کارنامه عملکرد سازمان بنادر و کشتیرانی در سال گذشته مؤیّد تلاش مثمرثمر مجموعه‌ای سختکوش،‌ خلاق و مسئولیت پذیر در انجام وظایف محوله بود. بدون تردید این موفقیت جز از رهگذر همکاری،‌ همدلی و وفاق کلیه همکاران ارجمند فراهم نیامده است.

با آغاز سال جدید ، فصل نوینی از فعالیت های شغلی آغاز می گردد. سال جدید به عزم و تلاش فراگیر نیازمند است تا در پرتو تشریک مساعی همگان به موفقیت های بیشتر در آینده دست یافت. سال 1386 سالی آکنده از امّید برای گشایش فضائی مطلوب تر و چشم اندازی روشن تر بویژه در قلمرو تثبیت و تقویت جایگاه جهانی میهن اسلامی در صنعت دریانوردی،‌ جذب سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران با رویکرد عدالت و افزایش ثروت ملی ،‌ توسعه فرهنگ مشتری مداری و بازاریابی  می‌باشد.

سازمان بنادر و کشتیرانی می تواند در سال جدید در اجرای منویات مقام معظم رهبری و پای بندی و پیروی از سیاست های مصوب سند چشم انداز توسعه  با راهبرد "ارتقاء بهره وری" به بسترسازی و هموارسازی راهی بپردازد که کاروان توسعه و پیشرفت جامعه دریایی کشور قصد عبور از آن را دارد. تنها با مدیریت کارآمد منابع انسانی و بکارگیری روش های برتر و واکنش سریع و هوشمندانه در قبال تغییرات و ارائه کیفی خدمات است که می توان نقش محوری و تعیین کننده سازمان بنادر و کشتیرانی را در راهبری بنادر و دریانوردی کشور بیش از گذشته به منصه ظهور رساند.

بمناسبت حلول سال جدید مایلم مراتب تشکر و قدردانی قلبی خود را از تلاش های صادقانه و صمیمانه کلیه مدیران و کارکنان ابراز نمایم و با استعانت از فضل و کرم الهی،‌ سالی سرشار از بهروزی و تندرستی را برای همکاران گرامی و خانواده محترم آنان مسئلت می نمایم.

 

 

علی طاهری

معاون وزیر

و

مدیر عامل

 

۲۸ اسفند ۱۳۸۵ ۰۰:۰۰
کد خبر : ۵۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید