بازدید عضو هیأت عامل سازمان بنادر از بندر چابهار
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی در رأس هیأتی به منظور بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری از طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، علی فتحی، عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی در جریان سفر دو روزه به بندر چابهار از پروژه های در دست اجرای این بندر بازدید کرد.

بازدید از پروژه احداث سیلوی غلات 100 هزار تنی، پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر شهید بهشتی، دیوار حفاظت ساحلی جنوب شرقی بندر شهید بهشتی و بازدید از پروژه کریدور لجستیکی از برنامه های اولین روز سفر معاون فنی و مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی از بندر چابهار بود.

وی همچنین از دیگر پروژه های شبکه معابر و تأسیسات زیربنایی طرح توسعه، حوضچه و کانال های دسترسی بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری و برج کنترل ترافیک دریایی بندر چابهار بازدید خواهد کرد.

بازدید از پروژه های تعمیرات اساسی مهمانسرا، منازل مسکونی و بازدید از روند تعمیرات اساسی اسکله های یک و پنج بندر شهید کلانتری و جلسه با مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه های این عضو هیأت عامل در دومین روز سفر به بندر چابهار خواهد بود.

۱۷ آبان ۱۴۰۱ ۱۷:۵۸
کد خبر : ۶۰,۳۰۷
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید