پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در پیامی فرارسیدن سالروز تأسیس بسیج به فرمان حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی و هفته بسیج را به تمامی بسیجیان تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، پیام قاسم عسکری نسب مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند. "حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه»

پنجم آذر ۱۳۵۸ سالروز تاسیس بسیج به فرمان امام خمینی «ره» زمینه ساز تشکیل مردمی ترین نهاد ارزشمند بسیج مستضعفان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای تحقق و حفظ دستاوردهای انقلاب است.

روز و هفته بسیج، بزرگداشت جان فشانی ها و حضور خالصانه مردمی است که در تمامی عرصه‌های علمی، فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب برای رضای پروردگار و سربلندی ایران اسلامی صورت گرفته است.

بی شک مردم شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیجیان بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان از یاد نخواهند برد.

هفته بسیج در حقیقت فرصتی برای زنده نگه داشتن ارزشها و روحیه بسیجی در آحاد ملت بویژه جوانان است. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر، فرارسیدن سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی و نام گذاری هفته بسیج را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی، خانواده معظم شهدا و ملت غیور و ولایت مدار، ایثارگران، رزمندگان و تمامی بسیجیان سرافراز تبریک عرض می نمایم و توفیق روزافزون این نهاد مقدس را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

و من الله التوفیق

قاسم عسکری نسب

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان۱ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۰۰
کد خبر : ۶۰,۵۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید