برگزاری کارگاه آموزشی سنجش دستگاه های ارتباطات دریایی با تجهیزات نوین در بندر چابهار
همزمان با تست سیگنالینگ تجهیزات مخابرات دریایی ایستگاه‌های رادیویی استان، اولین کارگاه آموزشی عملی و تئوری اصول ارتباطات و سنجش دستگاه های ارتباطات دریایی در بندر چابهار با کمک تجهیزات نوین اندازه گیری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، سیداحمدهاشمی معاون دریایی بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور ارتقاء سطح علمی کارشناسان ارتباطات این اداره کل، کارگاه آموزشی اصول ارتباطات دریایی با هدف راه اندازی و عیب یابی ایستگاه های رادیویی و آموزش عملکرد تجهیزات به صورت تئوری و عملی در بندر چابهار برگزار شد.

هاشمی با اظهار خرسندی از برگزاری این کارگاه آموزشی کاربردی برای کارشناسان این حوزه، بیان کرد: با توجه به تهیه اولین سری تجهیزات مدرن اندازه گیری برای بندر چابهار به منظور ممیزی ایستگاه‌های وابسته و غیر وابسته رادیویی، این دوره باعث افزایش مهارت کارشناسان در شناسایی مشکلات رادیویی ایستگاه‌ها و افزایش توان ممیزان خواهد شد.

وی افزود: این دوره به مدت ۱۶ ساعت و با حضور اساتید برجسته حوزه ارتباطات رادیویی و کارشناسان حوزه ارتباطات دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و اداره کل بنادر و دریانوردی استان در مرکز آموزش های بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد.

با برگزاری این دوره آموزشی در این اداره کل، اولین قدم برای پایداری دستگاه های ارتباطات دریایی در استان در همه ایستگاه های ساحلی نهادینه شد.

۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۱:۵۹
کد خبر : ۶۲,۵۴۴
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید