طرح توسعه بندر چابهار فراتر از برنامه زمان ‌بندی در حال اجراست برگزاری تمرین (Drill) مقابله با آلودگی نفتی با محوریت استفاده از مواد دیسپرسنت در بندر چابهار نصب آینه های محدب سقفی در ورودی و خروجی درب های بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار بندر چابهار می‌تواند پاسخگوی ترخیص و‌ تامین تمام نیازهای کشور باشد/ کاهش زمان جابجایی کالاهای اساسی از هند به افغانستان به یک هفته پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت "روز جهانی دریانورد" اولین محموله سیمان صادراتی جامبوبگ از بندر شهید کلانتری چابهار/ حمل مستقیم محموله صادراتی از کامیون به شناور/ تامین بار برگشتی شناورهای فلزی با صادرات از بندر شهید کلانتری تصویب کاهش ۲۵ درصدی سود بازرگانی کالاهای وارده از طریق بندر شهید بهشتی ورود چهارمین محموله گندم اهدایی ترانزیتی هندوستان به افغانستان به بندر شهید بهشتی چابهار تیم تخصصی بندر چابهار پیشتاز در حوزه دریایی بین المللی /مسئول کنترل و بازرسی کشتی های بندر چابهار عضو منتخب سازمان بین المللی دریانوردی بهره مندی از مزایای قوانین مناطق آزاد در بزرگترین بندر اقیانوسی کشور/ هم افزایی بندر و منطقه آزاد چابهار برای بهره گیری صاحبان کالا و فعالین اقتصادی از تخفیفات و معافیتها
برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
طی مراسم جشنی از دانش آموزان برتر سال تحصیلی 90-89 در بندرانزلی تقدیر گردید .

طی مراسم جشنی از دانش آموزان برتر سال تحصیلی 90-89 در بندرانزلی تقدیر گردید .

در این مراسم مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تبریک به دانش آموزان به خاطر کسب رتبه های برتر اظهار داشت : شما دانش آموزان با سعی و کوشش توانستید ضمن کسب موفقیت تحصیلی زحمات والدین خود را نیز به ثمر برسانید . مهندس کوهساری همچنین از خانواده های این دانش آموزان نیز قددرانی نمود و گفت : خانواده ها نیز در این موفقیت نقش بزرگی را ایفا  نموده اند چون با آماده کردن فضای مناسب شرایط را برای فرزندان خود آماده نمودند .

مدیر کل بنادرو دریانوردی استان گیلان همچنین به فعالیتهای دریایی و بندری نیز اشاره ای داشت و خاطر نشان ساخت : بندرانزلی مهمترین بندر شمالی امروز تبدیل به بندری استاندارد و مکانیزه گردیده است و تعهد و تخصص کارکنان باعث شده تا شاهد تحول و موفقیتهای چشمگیری در عرصه فعالیتهای این اداره کل باشیم .

مهندس کوهساری اظهار داشت : در سال گذشته توانستیم از ظرفیتهای موجود به نحو احسن استفاده نماییم و نتیجه این شد که ظرفیت واقعی 5/4 میلیون تن را به شش میلیون و هشتصد و چهل و هشت تن افزایش دهیم . وی اشاره کرد با طرح توسعه ظرفیت واقعی 5/4 میلیون تن به 11 میلیون تن و ظرفیت اسمی 7 میلیون تن به 17 میلیون تن خواهد رسید .

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان همچنین به ساخت موج شکنهای جدید نیز اشاره نمود و گفت : طی مدت 30 ماه علی رغم شرایط جوی نامناسب  توانستیم 5 کیلومتر موج شکن و دایک بسازیم که این خود کار بزرگی بود که در بندرانزلی اتفاق افتاد و آرامش حوضچه هنگام طوفانهای شدید را از مهمترین و دستاوردهای ساخت این موج شکنها بر شمرد. پس از سخنان مهندس کوهساری فیلمی از تحولات و طرح توسعه و مزایای این طرح  به نمایش گذاشته شد.

در ادامه این مراسم گروه هنری به اجرای برنامه های طنز موسیقی پاپ و سنتی پرداخت و در پایان مراسم نیزاز 170 تن دانش آموزان برتردرمقاطع مختلف تقدیر بعمل آمد .

برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 

برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱
کد خبر : ۹,۳۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید