مانور دریایی مقابله با مواد خطرناک و سمی در بندر چابهار برگزار شد وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: رکورد کم سابقه جابجایی بار در بندر شهیدبهشتی چابهار در سال ۹۷/ انتقال کالاهای اساسی سهم استان های شرقی کشور از طریق بندر چابهار/ انجام شش سال فعالیت شبانه روزی برای احداث بندر چابهار دریافت قسط اول ۳۰۰ میلیارد تومانی برای خط آهن چابهار- زاهدان تا چند روز آینده/ خط آهن چابهار- زاهدان تا سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود نقش کلیدی بندر چابهار در تامین کالاهای اساسی استان های شرقی/جایگاه ویژه بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در رونق سواحل مکران/تبدیل سواحل مکران به قطب جهانی در گرو توجه به حمل نقل دریایی و ترافیک بار تبادل کالایی بندر چابهار با 10 کشور در 11 ماه گذشته/عدم محدودیت سرمایه گذاری و فعالیت کشورهای مختلف در بندر چابهار ضرورت احیا و توسعه صنعت لنج سازی در سیستان و بلوچستان/لزوم راه اندازی مسافرت های دریایی بین بندر چابهار با بنادر داخلی و خارجی/ جاده های پرترافیک استان در اولویت 2 بانده شدن پیام تبریک مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز دانشجو افتتاح 2.5 کیلومتر جاده دسترسی بندر شهید بهشتی با حضور وزیر راه بندر چابهار؛ در ردیف بنادر تراز برتر/راه اندازی خط مسافری دریایی چابهار – مسقط از پایان آذر ماه/ وجود مدرن ترین ترمینال مسافری دریایی کشور در بندر چابهار کسب رتبه برتر توسط بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در اجلاس استانی نماز
برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
طی مراسم جشنی از دانش آموزان برتر سال تحصیلی 90-89 در بندرانزلی تقدیر گردید .

طی مراسم جشنی از دانش آموزان برتر سال تحصیلی 90-89 در بندرانزلی تقدیر گردید .

در این مراسم مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تبریک به دانش آموزان به خاطر کسب رتبه های برتر اظهار داشت : شما دانش آموزان با سعی و کوشش توانستید ضمن کسب موفقیت تحصیلی زحمات والدین خود را نیز به ثمر برسانید . مهندس کوهساری همچنین از خانواده های این دانش آموزان نیز قددرانی نمود و گفت : خانواده ها نیز در این موفقیت نقش بزرگی را ایفا  نموده اند چون با آماده کردن فضای مناسب شرایط را برای فرزندان خود آماده نمودند .

مدیر کل بنادرو دریانوردی استان گیلان همچنین به فعالیتهای دریایی و بندری نیز اشاره ای داشت و خاطر نشان ساخت : بندرانزلی مهمترین بندر شمالی امروز تبدیل به بندری استاندارد و مکانیزه گردیده است و تعهد و تخصص کارکنان باعث شده تا شاهد تحول و موفقیتهای چشمگیری در عرصه فعالیتهای این اداره کل باشیم .

مهندس کوهساری اظهار داشت : در سال گذشته توانستیم از ظرفیتهای موجود به نحو احسن استفاده نماییم و نتیجه این شد که ظرفیت واقعی 5/4 میلیون تن را به شش میلیون و هشتصد و چهل و هشت تن افزایش دهیم . وی اشاره کرد با طرح توسعه ظرفیت واقعی 5/4 میلیون تن به 11 میلیون تن و ظرفیت اسمی 7 میلیون تن به 17 میلیون تن خواهد رسید .

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان همچنین به ساخت موج شکنهای جدید نیز اشاره نمود و گفت : طی مدت 30 ماه علی رغم شرایط جوی نامناسب  توانستیم 5 کیلومتر موج شکن و دایک بسازیم که این خود کار بزرگی بود که در بندرانزلی اتفاق افتاد و آرامش حوضچه هنگام طوفانهای شدید را از مهمترین و دستاوردهای ساخت این موج شکنها بر شمرد. پس از سخنان مهندس کوهساری فیلمی از تحولات و طرح توسعه و مزایای این طرح  به نمایش گذاشته شد.

در ادامه این مراسم گروه هنری به اجرای برنامه های طنز موسیقی پاپ و سنتی پرداخت و در پایان مراسم نیزاز 170 تن دانش آموزان برتردرمقاطع مختلف تقدیر بعمل آمد .

برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 

برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزاری جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱
کد خبر : ۹,۳۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید